Электронный архив
Донецкого национального технического университета (г.Донецк)
Electronic archive of Donetsk national technical university (Donetsk)
 

eaDonNTU, Donetsk >

Browsing by Author Сокирко, Віктор Миколайович

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Є Ж З И І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Врахування безпеки руху при організації перевезень вантажів на розвізних маршрутахДудніков, Олександр Миколайович; Сокирко, Віктор Миколайович; Александрова, Я.О.; Дудников, Александр Николаевич; Сокирко, Виктор Николаевич; Александрова, Я.А.; Dudnikov, A.N.; Sokirko, V.N.; Alexandrova, Ya.A.
2012МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 7.07010102 «ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ»Куниця, Анатолій Васильович; Василенко, Тетяна Євгенівна; Куниця, Олексій Анатолійович; Сокирко, Віктор Миколайович; Самісько, Тетяна Олександрівна; Селезньова, Надія Олексіївна; Артамонова, Ю.В.; Обіщенко, Віталій Геннадійович; Соколова, Наталья Олександрівна; Попов, С.Ю.; Волошин, С.О.
2003МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУ для студентів спеціальності 7.100403 “Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті”Сокирко, Віктор Миколайович; Савченко, Т.О.; Василенко, Тетяна Євгенівна; Артамонова, Ю.В.; Кудла, А.В.; Обіщенко, Віталій Геннадійович
2003МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ для студентів спеціальності 7.100403 “Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті”Сокирко, Віктор Миколайович
2011МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПІДГОТОВКИ ТА СКЛАДАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ (ДЛЯ ПІДГОТОВКИ БАКАЛАВРІВ НАПРЯМУ 6.070101 «ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»)Куниця, Анатолій Васильович; Сокирко, Віктор Миколайович; Толок, Олександр В'ячеславович; Волошин, С.О.
2005МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять з дисципліни “Інформаційні технології та комп’ютерне діловедення” для студентів спеціальності 7.100403 „Організація перевезень і управління на транспорті”Куниця, Анатолій Васильович; Сокирко, Віктор Миколайович; Савченко, Т.О.
2003МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ДИСЦИПЛІНИ “ОСНОВИ ТЕОРІЇ ТРАНСПОРТНИХ ПРОЦЕСІВ І СИСТЕМ” для студентів спеціальностей 7.100401 “Організація і регулю-вання дорожнього руху” і 7.100403 “Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті”Сокирко, Віктор Миколайович; Дудніков, Олександр Миколайович; Артамонова, Ю.В.
2004МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять з дисципліни „Претензійно-позовна робота” (для студентів спеціальності 7.100403 „ Організація перевезень і управління на транспорті”)Куница, Анатолий Васильевич; Сокирко, Віктор Миколайович; Савченко, Т.О.
2003МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРОХОДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 7.100403 “ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА ТРАНСПОРТІ”Сокирко, Віктор Миколайович; Савченко, Т.О.
2009Удосконалення методики організації перевезення штучних дрібнопартійних вантажів автомобільним транспортомЯковлева, Яна Сергіївна; Дудніков, Олександр Миколайович; Сокирко, Віктор Миколайович; Яковлева, Яна Сергеевна; Дудников, Александр Николаевич; Сокирко, Виктор Николаевич; Yakovleva, Ya.S.; Dudnikov, A.N.; Sokirko, V.N.
2007Уточнение методики исследования возможности пропуска тяжеловесного транспортного средства на автомобильных дорогахСкиба, А.Н.; Сокирко, Виктор Николаевич; Скиба, О.М.; Сокирко, Віктор Миколайович; Skiba, А.N.; Sokirko, V.N.
Showing results 1 to 11 of 11